درباره ما
وبلاگ اختصاصی انجمن عمرانی
ایجاد کننده وبلاگ :

 
آمار بازدید
 


 

AnyReader 2.7 Build 227خراشهای فراوان بر روی دیسک، خواندن آن را نامطمئن و گاهی غیرممکن می سازد! AnyReader نرم افزار کپی داده ها از رسانه های غیر قابل خواندن و معیوب می باشد. این رسانه ها شامل: سی دی، دی وی دی، درایوهای شبکه، حافظه فلش، دیسک های فشرده، فلاپی دیسک ها و ... است.
AnyReader به طور موثر داده های خراب شده را از هر نوع دیسک کپی و ذخیره می کند. و به این ترتیب اطلاعات مجدداَ قابل بازیابی می شوند. این نرم افزار همچنین جهت بازیافت اطلاعات مخصوصاَ در شبکه های Wi-Fi که به طور مثال هنگام عملیات کپی ارتباط قطع شده و شروع مجدد عملیات دریافت، موجب آسیب رساندن به فایل شده، استفاده می شود.
AnyReader نرم افزاری قدرتمند برای کپی فایل ها از CD و DVD خش دار و یا هارد دیسک و فلاپی دیسک های معیوب می باشد. معمولاً زمانی که کامپیوتر شما برای کپی فایل ها از یک دیسک معیوب ناتوان است، از قسمت هایی از فایل که نمی تواند آنها را کپی کند صرف نظر کرده و یا آنها را پاک می کند. اما این نرم افزار عمل کپی را به درستی و به طور کامل تا انتها انجام می دهد. هر داده ای که بعد از چندین بار تجدیدنظر نتواند بازیابی شود، توسط فضای خالی جایگزین می شود. این امر به شما اجازه می دهد تا هر بایت از اطلاعات که به هیچ وجه قابل خواندن نیست نیز به خوبی کپی شود.

در چه شرایطی از AnyReader می توان کمک گرفت:
-   درایور CD/DVD قادر نیست دیسک های بد و پرخش را بخواند.
-   درصورتیکه به علت وجود یک خطا مانند" فایل منبع یا دیسک قابل خواندن نیست" و یا یک خطای ناشناخته و یا دیسک معیوب، عملیات کپی استاندارد قابل اجرا نباشد.
-   شما نمی توانید یک فایل را به علت ارتباط بد از شبکه بی سیم LAN دانلود کنید.
-   و بسیاری موارد دیگر...

توجه: استفاده از نرم افزار AnyReader مطمئن و بدون ریسک است. نرم افزار نمی تواند داده ها را روی دیسک اصلی شما بنویسد، اما داده های بازیافت شده را در یک پوشه جدید که شما مشخص کرده اید ذخیره می کند.

لینک دانلود (3.4 مگابایت )CopyRight © 2011 - 2012 salas Group , All Rights Reserved
تمامی حقوق متن ها، تصاویر مربوط به این سایت می باشد و استفاده از آن ها با لینک دادن به سایت مجاز می باشد.

صفحات پاپ آپ