درباره ما
وبلاگ اختصاصی انجمن عمرانی
ایجاد کننده وبلاگ :

 
آمار بازدید
 

علفزار

علفزار
Fiamma
بی ام دبلیو

بی ام دبلیو

تم سیمبین 3
Youlu-Address


برنامه ای برای مدیریت تماس ها و اس ام اس ها در Symbian^3
Killer Mobile Total Recall v4.20


یکی از نرم افزار های قوی جهت ضبط مکالمات تلفنی بدون صدای بیپ و با قابلیت های فراوان برای گوشی های موبایل نوکیا با سیستم عامل سیمبیان 3
Bluetooth File Transfer


یک نرم افزار کاربردی برای گوشی های موبایل نوکیا سیمبیان 3 میباشد که قادر خواهید بود بر روی تمامی فایل ها و قسمت های گوشی به صورت حرفه ای مدیریت کنید. حتی فایل های ارسالی توسط بلوتوث!
دانلود آلبوم جدید معین به نام طلوع

بسم الله الرحمن الرحیم  موضوع : « گفتگو با مخترع و مبتکر  کرد   « کاک فریدون  محمدی » جوانی از دیا ر جوانرود در استان کرمانشاه »

 

فریدون محمدی جوانیست جویای نام که از دل شاید محروم ترین دیار کشور عزیزمان ایران برخواسته .جایی که حتی کمتر کسی از خطه ی کردستان نام آن را تاکنون شنیده . بله ایشان متولد روستای مرزی «پوینه» در غربی ترین قسمت شهرستان جوانرود در استان کرمانشاه است. این جوان نمایند ی مردم دیاریست که در نهایت محرومیت وکمبود موفق شده تمام ناهمواری ها و ناملایمت های دوران را پشت سر گذاشته و با رشادت هرچه تمام تر خود را بر قله های رفیع افتخار و عزت  بالا کشد. ایشان مخترع و مبتکر برتر استان کرمانشاه در سال 89 می باشد .هدف از این گفتگو آشنایی با این جوان مخترع و معرفی  ابتکارات و اختراعات  غرورآفرین ایشان به افکار عمومی کردستان وعموم مردم ایران است .

برای شروع لطفا بطور مختصر خودتان را معرفی بفرمایید ؟

بسم الله الرحمن الرحیم. بخاطر اهمیت دادن به نخبگان جامعه ی کرد واهل سنت ایران نهایت قدردانی و تشکر خویش را ازشما دلسوزان دارم . بنده«فریدون محمدی»  متولد روستای دور افتاده و محروم «پوینه » یکی از روستاهای مرزی شهرستان جوانرود می باشم که تحصیلات دوره ی ابتدایی ام را در آنجا در حسرت داشتن کمترین امکانات آموزشی وپرورشی به اتمام رساندم .از آن به بعد آواره ی غربت شدم و مقاطع راهنمایی ومتوسطه را دور از خانواده ادامه دادم تا اینکه به لطف خدا در رشته جغرافیا ی برنامه ریزی روستایی قبول و وارد دانشگاه زنجان شدم .در حال حاضر هم بعنوان دبیر در دبیرستانهای شهرستان جوانرود به تدریس مشغولم وهمزمان دانشجوی کارشناسی ارشد جغرافیای برنامه ریزی روستایی دانشگاه تبریز می باشم .

سوال :  اولین جرقه های ابتکار و خلاقیت در ذهن  کاوشگر شما چه زمانی  حادث گردید؟ بعبارت دیگر شما از چه زمانی به  وجود استعداد کشف و اختراع در وجود خودتان پی بردید؟

اگر انسان یک روز از عمرش را بدون تغییر مثبت و گامی به جلو سپری نماید  بدانید که آن روز روز مرگ واقعی اش محسوب می گردد .انسان باید هرآن در اندیشه ی ادای تکلیف و مسئولیت و ماموریتش در زندگی باشد و نباید دست رو دست گذاشت و شاهد استیلای کشنده ی روزمرگی بر ذهن وروان و رفتارش بود .

  برای شروع و تولدی دوباره در زندگی باید گفت که  «من می توانم » .پس  اولین گام بنده در راه  ابتکار و خلاقیت و آفرینش «انقلاب درونی » بود . با رخ دادن تحول در درون محالست که شاهد ایجاد تحول در محیط بیرون نباشیم و دیر یا زود آثار و نشانه هایش فاش می گردد.

بنده پس از  مشقت های بسیاری که برای ورود به دانشگاه متحمل شدم، با خودم عهد بستم که نباید نسبت به دنیای اطرافم بی تفاوت و بی مسئولیت باشم ، بلکه باید بدنبال  گشودن افق های نوی در عرصه ی زندگی انسانی بود . خوشبختانه در دانشگاه با دانشجویانی آشنا شدم که هر کدام در رشته و تخصص خود بسیار فعال و مستعد بودند واین انگیزه ام را دو چندان کرد . در این شرایط بود که  سخت در جستجوی مسیرها ی نوی بودم که کسی قبلا آن را تجربه نکرده باشد ، وحس کردم می توانم چیز تازه ای بیافرینم  که کسی قبلا به آن نرسیده است .راههای بسیاری را بصورت آزمایش و خطا تجربه نمودم که بسیاری از آن مسیرها غلط بودند و به ثمر نمی رسیدند  .طبیعیست که جستجوی ایده ها و طرح های نو با مشقت و سختی و موانع و کارشکنی های بسیاری همراه است .آدم هایی سر راه آدم سبز می شوند که کارشان فقط طعنه زدن و دلسرد نمودنست و بس .اما مهم آغاز حرکت  است .حرکتی که به شنا در دریایی عمیق شباهت دارد که مطمئن باشی در آن غرق نخواهی شد بلکه روزی شنا کردن را یاد می گیری و در ژرف ترین اعماق به غواصی هم می پردازی . اولین کار م تالیف کتابی با عنوان «فلسفه  جغرافیا » در سال 85 بود که آن را در جشنواره ملی حرکت در سال 87  ارائه کردم و با استقبال خوبی در این جشنواره مواجه شد و بعنوان اثر برگزیده معرفی گشت  و جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران هم مسئولیت انتشار این اثر را عهده دار شد .در دانشگاه زنجان به سبب در دسترس بودن کارگاه های فنی متعدد در رشته های مختلف زمینه های بروز ابتکارم بیشتر از قبل فراهم شد. واینجا عنصر امکانات بروز خلاقیت و نقش آن در تولید علم وفناوری برای ما روشن می شود .باید شخص مبتکر وخلاق را در معرض امکانات فنی مختلف قرار داد تا استعدادهای نهفته در درونش به بیرون تراوش نماید  .

  سوال :    چه ظروف و امکانا تی لازم است تا یک فرد مبتکر و خلاق بتواند در آن ظروف و     فضا استعدادهای بالقوه اش را به فعلیت برساند؟

در میان دانش آموزان و دانشجویان ما بسیارند افراد مستعدی که در صورت شناسایی آنان از طرف یک نهاد ومرکزمختص پرورش این استعدادها می شود انتظار شکوفا شدن توانایی هایشان را در آینده داشت .اما شرط اول در این فرایند ، «فرهنگ سازی »ست ؛بدین معنا که در نهاد آموزش و پرورش ما در میدان عمل و نه فقط شعار توخالی وبی ارزش باید امر «ابتکارات و خلاقیت » تبدیل به فکر وفرهنگ غالب دانش آموزان ما شود و سنگینی مسئولیت این فرهنگ سازی و تغییر نگرش روی دوش معلمان و دبیران دلسوزماست که در تعامل با دانش آموزان سر کلاس های درس همیشه مقداری از برنامه کلاسی را به ترغیب و تشویق آنان اختصاص دهند و محرکی گردند که جوانان ونوجوانان ما را به سوی  جستجوی علم و فناوری و صنعت رهنمون سازند.بعلاوه شناسایی افراد خلاق ومستعد و در مرحله ی بعد هدایت وراهنمایی مستمر این ذهن های خلاق مهمترین کاریست که باید بدان توجه ویژه داشت .در واقع بسیارند نوجوانان و جوانانی که سرشار از استعدادند اما خودشان نمی دانند که از کجا باید شروع کنند وچه مراحلی را طی نمایند تا در مسیر صحیح که همانا به فعلیت رسیدن استعدادهایشان است قرار بگیرند .

شرط اساسی دیگر توسعه ی هدفمند کارگاه های فنی در رشته های مختلف است بگونه ای که اگر افراد خلاقی توسط دلسوزانی کشف و شناسایی شوند بشود که این افراد را جذب آن مراکز وکارگاه ها که همانا ظرف وشرایط بروز هر استعدادی ست ، نمود . با در دسترس بودن ابزار و امکانات کار، ذهن های خلاق شروع به حرکت و جولان می نمایند و هر استعدادی به دنبال مسیر مورد علاقه خویش می رود .

لطفا  از طریق این رسانه به معرفی ابتکارات و اختراعات و فعالیت های علمی خود بپردازید تا مردم بیشتر در جریان فعالیتهای شما قرار گیرند ؟

1)      تالیف کتاب «فلسفه جغرافیا » که توسط جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران منتشر شد

2)     ثبت اختراع دستگاه جدول کش وکادر کش مکانیکی کاغذهای a4 تا قطع a0است .این کار از طریق رایانه امکان پذیرست اما بنده آمده ام انجام این کار را تحت فرمان دست انسان قرار داده ام واین امکان را فراهم می سازدکه طراحی با انواع قلم های متنوع در رنگهای متنوع بر روی کاغذهایی در سایزهای گوناگون انجام پذیرد .علاوه بر آن ما «بازوهای مکانیکی » بر روی این دستگاه نصب کردیم که اشکال هندسی دیگری را هم می تواند ترسیم نماید .خوشبختانه مرکز رشد دانشگاهی و پارک فناوری دانشگاه زنجان حمایت خوبی از این طرح نمود و مقداری از هزینه آن را هم تقبل نمود و نمونه ی ساخته شده آن اکنون در دانشگاه زنجان در معرض دید عموم قرار دارد .ان شاء الله روزی این دستگاه را در کارگاههای فنی دانشگاههای کشور و خصوصا کردستان ببینیم .

3)     کار بر روی «فرآوری نان» است .نان بعنوان یکی از ارکان ثابت موجود در سبد غذایی مردم ما از اهمیت بالایی برخوردارست .اساس کار ما در این طرح اینست که ما از طریق تزریق اکسیژن به داخل دستگاه های پخت نان در خبازی ها قصد داریم مقدار نان بیشتری را از همین مقدار آرد وخمیر موجود بدست آوریم .با این کار هم کمیت و هم کیفیت پخت نان رشد قابل ملاحظه ای خواهد داشت .از نظر کمی از هرکیلو خمیر بجای 700 گرم نان ما 740گرم نان به دست خواهیم آورد. شاید در نگاه اول رشد کمی 40گرم نان چیز ناچیزی به نظرآید ،اماشما تصور کنید که اگر هر نانوایی در کل کشور ایران روزانه 10کیسه آرد 40کیلویی مصرف داشته باشد ،40ضرب در 10 ضرب در تعداد55000خبازی فعال در کل کشور، متوجه می شوید که خروجی افزایشی آن چقدر خواهد شد . از نظر کیفی هم با آزمایشات متعددی که روی خمیر نان انجام داده ایم هم رنگ نان خوشرنگ تر و هم مدت ماندگاری نان بیشتر خواهد شد .نکته ظریفی که ما روی این طرح انجام داده ایم حجیم تر نمودن نان است از همان مقدار خمیر که هدف ما «کاهش نا محسوس نان » برسر سفره مردم است ؛یعنی با حجیم شدن نان عملا  در مصرف آن هم صرفه جویی می نماییم .

البته متاسفانه بدلیل کمبود منابع مالی هنوز نتوانسته ام آن ابتکارم را ثبت نمایم چون برای این کار نیازمند خرید دستگاه های گران قیمتی هستم که از توانم خارج است.اساس طرح نوشته شده و آماده است و آن را خدمتی بزرگ به جامعه بشری می دانم . به یاری خدا و مساعدت مالی دلسوزان وخیرین  ان شاءالله بتوانیم آن را ارائه نماییم .

4)     آخرین کاری که معرفی می نمایم اختراع بازی است شبیه بازی شطرنج به اسم  بازی «پوینه». علت نام نهادن این اختراعم به اسم زادگاهم یعنی «پوینه» اعتراض نمادینیست به تخلیه ی این روستا  از سکنه که ضربه روحی شدیدی به بنده است که ایام شیرینی از عمرم را در آن سپری نموده ام  وخاطرات فراموش نشدنی از آن دارم .اما بازی «پوینه» ؛ ایده ی این بازی فکری 3سال پیش به ذهنم خطور کرد. بازی شطرنج نماد تمدن ماقبل صنعتی شدن جهان است که مفاهیم بنیادی دراین بازی کشت و کشتار و حذف و جنگ وجدال های تاریخ وتمدن کهن را در اذهان تداعی می نماید .بنده فکر کردم اثری ارائه نمایم که نمادها و مفاهیم تمدن و فرهنگ بعد صنعتی شدن در آن متجلی شود .کاری بس سنگین اما باارزش که اوایل خواستم کتابی را در این زمینه تالیف نمایم وحتی قدم های بزرگی را هم در این زمینه برداشتم ،اما از آن منصرف شدم .دنبال رسانه بهتری بودم . سراغ ورزش رفتم ،موسیقی را تجربه نمودم و راههای متعدد که هیچ کدام نیاز مرا برآورده نساختند .تا اینکه ایده ی این بازی به من الهام شد، ایده ای نوو بازی نواز بازی های فکری .این بازی در صفحه ای شبیه صفحه ی شطرنج انجام می شود بااین تفاوت که بجای کشتن و حذف رقیب در وسط صفحه نقطه ی اوجی طراحی نموده ام با رنگ مشخص که هر کدام زودتر به آن برسند برنده ی مسابقه اند .هرطرف این بازی دارای 7مهره است که برخلاف شطرنج روش های نا محدودی برای چیدمان آن مهره ها وجود دارد .98304روش برای چینش مهره ها در این بازی وجود دارد که این آزادی عمل غنای این بازی را نمایش می دهد که  به یاری خدا قصد دارم آن را درثبت رکوردهای گینس در بازی های فکری به ثبت برسانم.   برخلاف بازی شطرنج اساس کار در این بازی تعامل و همزیستی و رعایت حقوق رقیبان مطرح است در حالیکه در شطرنج اساس جنگ وجدال وحذف رقیبان ارزش است . توضیح بیشتر قوانین و ویژگی های این بازی در این مقال نمی گنجد همین کافیست که بدانید بدنبال ثبت جهانی این بازی فکری هستم .

این افتخاریست برای جا معه  کرد و اهل سنت ایران که فرزندی چنین فرهیخته اش  بازی فکری را «اختراع »نموده که در آن مفاهیم حقوق بشری و آزادی وبه رسمیت شناختن رقیبان و همزیستی مسالمت آمیز با آنان به شکلی نمادین تعبئه شده باشد و به نمایندگی از فرهنگ وتمدن امروز جهان بازی را طراحی نماید که مظاهر انسانی تر در آن تجلی یابد .

سوال : کاک فریدون شما تاکنون در چه همایش هایی شرکت نموده اید و استقبال آن  همایشها از طرحهای شما به چه شکلی بوده است؟

1)کسب عنوان نفر برتر جشنواره ملی حرکت که در تهران پایتخت در سال 87 برگزار گردید که در آن جشنواره کتاب «فلسفه جغرافیا» را ارائه نمودم که لوح تقدیر وزیر علوم و تحقیقات و فناوری  را بهمراه تندیس جشنواره دریافت نمودم .

2)شرکت در جشنوار ملی نخبگان ایران به اسم جشنواره فجر در سال 88

3)شرکت در جشنواره ستاد پژوهش در سالهای 88و 89 و دریافت لوح تقدیر در این جشنواره ها بعنوان پژوهشگر برتر استان کرمانشاه

ان شاءالله در جشنواره جوان خوارزمی امسال بتوانم شرکت نمایم که با ارائه بازی «پوینه » موفقیت در آن دور از دسترس نخواهد بود

س: شما چا موانعی برسر راهتان در این مسیر مبارک وجود دارد که موجب کندی و یا رکود کارتان می شود ؟

اولین مانع نبود منابع مالی در این کار است که در واقع دست و بال ما را بسته و مجال بسیاری از اقدامات و ارائه طرح های نو در فضایی آرام و بی دغدغه را از ما گرفته .دومین مانع قوانین و مقررات مشکل ساز در راه ثبت اختراع مخترعین جوانست که باز به مسائل مالی برمی گردد .بعنوان مثال برای ثبت اختراعی باید مبلغ 500000تومان به مرکز ثبت اختراعات واریز گردد . خوب شما تصور بفرمایید جوانی دانشجو که دغدغه علمی وتولید اختراع و ابتکار دارد همزمان 10طرح برای ثبت در دست دارد از کجا  پنج میلیون تومان بیاورد که این طرح ها را ثبت نماید ؟ در نتیجه رکود و دلسردی مخترعین جوان را تهدید می نماید .انتظار ما از وزارت علوم این است که قوانین دست و پاگیر شان را در راستای تشویق و ترغیب بیشتر  امثال ما برای امر پژوهش و ابتکار و اختراع اصلاح نمایند .

سوال :نقش خیرین و ثروتمندان خیر  کردستان را در جهت حمایت مالی از طرحها و ابتکارات مبتکران کرد چگونه ارزیابی می کنید؟

بنده به ثروتمندان منطقه در این کار ملی و زیربنایی نمره ی صفر می دهم .متاسفانه بنده تاکنون از هیچ منبعی و هیچ شخص خیر و سرمایه داری مساعدتی دریافت نکرده ام  ؛اگر بصورت واقعی به این مساله بنگریم درمیان مردم ما فقط کمک به احداث مسجد جاافتاده وبس .در حالیکه به اعتقاد بنده کمک مالی به ثبت یک اختراع از ساخت یک مسجد برتر است .باید نگرش ما نسبت به مظاهر امرخیر متحول شود و از حیطه ی محصور مسجدسازی خارج وبه مدرسه سازی ،ساخت کتابخانه و خصوصا به ساپورت مالی مخترعان جوان و باانگیزه سرایت پیدا کند .بنده از طریق این منبر ورسانه کردواهل سنت ایران دست یاری بسوی خیرین وسرمایه داران دلسوزی دراز می کنم و انتظار دارم بنده وامثال بنده را در این مسیر یاری نمایند .

سوال :    کاک فریدون می خواهم در پایان ذهن  شما را از حیطه ابداع و خلاقیت در سخت افزارها به ابداع و خلاقیت در استراتژی های اجتماعی و سیاسی درگیر سازم . به نظر شما بعنوان شخصیتی خلاق و نوگرا نیروهای سیاسی اجتماعی موجود در کردستان ایران چگونه می توانند  از دو جریان «اسلامگرایی کردی » و «ملی گرایی کردی » معجونی بسازند که در آن «انسان کرد» به آینده اش امیدوارتر گردد و چشم انداز روشنی برای توسعه ی پایدار کردستان در آن دیده شود؟

به اعتقاد بنده اسلامگرایی و ملی گرایی کردی در کردستان ایران نمی توانند هیچ تضادی با هم داشته باشند وفرهنگ جامعه ما دلیل این مدعاست .بعنوان مثال لباس کردی بعنوان نمادی از فرهنگ وتمدن کردستان هر دو جنبه ی کرد بودن و مسلمان بودن ما را به زیبایی و خلاقیت هرچه تمام ترترسیم نموده . این لباس خود بزرگ ترین دعوتگرست که ملی گرایان و اسلامگرایان کردستان را دعوت به آشتی و صلح وهمزیستی و برادری می نماید .در لباس کردی اصل ثابت «حجاب »بعنوان پوششی بسیار محترمانه برای زن کرد نهفته است .بنابراین می شود از این دو منبع پربار استراتژی هایی را به نفع عموم مردم کردستان خلق و بازتولید نمود .
از شما دوستان می خواهم درباره ی دستگاه ماسه شور هر چه می دونید به من کمک کنید مممممممممممممممممممممممممممننننننننننننننننننننننننووووووووووووووووووون

 

Magic Photo Recovery v2.0.2آیا تا به حال به اشتباه عکسی را حذف کرده اید؟ و یا به طور اتفاقی حافظه دوربینتان را پاک کرده اید؟به کمک نرم افزار Magic Photo Recovery می توانید فایل هایتان را به حالت اول بازگردانید.
شما می توانید با استفاده از این برنامه، عکس هایتان را که به طور اتفاقی آنها را از روی دوربین، کامپیوتر، کارت فلش، حافظه موبایل یا هر رسانه دیگری پاک کردید، بازگردانید.
در نتیجه امکانات ویزارد مناسب تعبیه شده در این نرم افزار، بازیابی فایل ها بسیار آسان گردیده است و بدون هیچ گونه نیازی به داشتن مهارت های استفاده از کامپیوتر، می توانید هر فایلی را تنها با چند کلیک موس، بازگردانید.
قبل از بازگرداندن فایل های پاک شده تان، می توانید آنها را مشاهده کرده و فایل هایی که لازم دارید را انتخاب نمایید.
همچنین فایل هایی که پس از فرمت کردن سیستم و یا بدون انتقال به سطل زبانه حذف کرده اید نیز قابل بازگشت هستند.
 
از جمله خصوصیات برنامه Magic Photo Recovery v2.0.2 می توان به موارد زیر اشاره نمود:
-   قابلیت بازگردانی عکس ها و تصاویر از هر نوع رسانه ای. این برنامه از همه رسانه ها پشتیبانی می کند (مانند هارد دیسک، دوربین دیجیتال، دیسک های USB، حافظه موبایل و ...).
-   قابلیت بازگردانی تصاویر و عکس ها از هر نوع دوربینی. این برنامه برای همه انواع فرمت های تصاویر کار می کند. همچنین می تواند تصاویر را از هر نوع دوربینی، چه آماتور و چه حرفه ای (دوربین های Nikon, Canon, Olympus, Casio, Kodak, Sony, Pentax, Panasonic, Ufo و بسیاری موارد دیگر) بازیابی کند.
-   قابلیت پشتیبانی از فرمت های RAW
-   همچنین برخی برنامه ها به محض انتخاب فرمان delete فوراَ فایل ها را پاک می کنند. شما می توانید اینگونه فایل ها را که به طور اتفاقی پاک شده اند را نیز با استفاده از Magic Photo Recovery بازگردانید.
border

Download Magic Photo Recovery v2.0.2لینک دانلود (1.2 مگابایت


Recover My Files 3.9.8.5966 برنامه بازگرداندن اطلاعات Recover My Files قادر به بازگرداندن اطلاعات پاک شده از سطل آشغال ویندوز یا پاک شده توسط فرمت کردن دیسک سخت، بر اثر ویروس، خاموش شدن ناگهانی رایانه یا ناتوانی ویندوز در باز کردن نرم افزار می باشد. این نرم افزار دارای امکانات کاملی برای جستجوی فایلهای ویندوز و همینطور قادر به بازگرداندن اطلاعاتی که هرگز ذخیره نشده اند، می باشد. این نرم افزار نیاز به هیچ پیش زمینه تکنیکی قبلی نداشته و با ویندوز XP به راحتی کار میکند. این نرم افزار با FAT12 ،FAT16 ،FAT32 و NTFS کار میکند. قادر به بازگردانی فایلهای JAZ و ZIP، دیگر ذخیره گاه های پورتابل و دوربین  می باشد. شما میتوانید براحت هر چه تمامتر با این نرم افزار فایلهای از دست رفته را بازگردانید.
 

AnyReader 2.7 Build 227خراشهای فراوان بر روی دیسک، خواندن آن را نامطمئن و گاهی غیرممکن می سازد! AnyReader نرم افزار کپی داده ها از رسانه های غیر قابل خواندن و معیوب می باشد. این رسانه ها شامل: سی دی، دی وی دی، درایوهای شبکه، حافظه فلش، دیسک های فشرده، فلاپی دیسک ها و ... است.
AnyReader به طور موثر داده های خراب شده را از هر نوع دیسک کپی و ذخیره می کند. و به این ترتیب اطلاعات مجدداَ قابل بازیابی می شوند. این نرم افزار همچنین جهت بازیافت اطلاعات مخصوصاَ در شبکه های Wi-Fi که به طور مثال هنگام عملیات کپی ارتباط قطع شده و شروع مجدد عملیات دریافت، موجب آسیب رساندن به فایل شده، استفاده می شود.
AnyReader نرم افزاری قدرتمند برای کپی فایل ها از CD و DVD خش دار و یا هارد دیسک و فلاپی دیسک های معیوب می باشد. معمولاً زمانی که کامپیوتر شما برای کپی فایل ها از یک دیسک معیوب ناتوان است، از قسمت هایی از فایل که نمی تواند آنها را کپی کند صرف نظر کرده و یا آنها را پاک می کند. اما این نرم افزار عمل کپی را به درستی و به طور کامل تا انتها انجام می دهد. هر داده ای که بعد از چندین بار تجدیدنظر نتواند بازیابی شود، توسط فضای خالی جایگزین می شود. این امر به شما اجازه می دهد تا هر بایت از اطلاعات که به هیچ وجه قابل خواندن نیست نیز به خوبی کپی شود.

در چه شرایطی از AnyReader می توان کمک گرفت:
-   درایور CD/DVD قادر نیست دیسک های بد و پرخش را بخواند.
-   درصورتیکه به علت وجود یک خطا مانند" فایل منبع یا دیسک قابل خواندن نیست" و یا یک خطای ناشناخته و یا دیسک معیوب، عملیات کپی استاندارد قابل اجرا نباشد.
-   شما نمی توانید یک فایل را به علت ارتباط بد از شبکه بی سیم LAN دانلود کنید.
-   و بسیاری موارد دیگر...

توجه: استفاده از نرم افزار AnyReader مطمئن و بدون ریسک است. نرم افزار نمی تواند داده ها را روی دیسک اصلی شما بنویسد، اما داده های بازیافت شده را در یک پوشه جدید که شما مشخص کرده اید ذخیره می کند.SiSoftware Sandra Pro Business 2009 1.15.72جهت کنترل کارایی سیستم و بررسی نحوه عملکرد بخش های مختلف آن و کسب اطلاعات راجع به آنها می توانید از این نرم افزار استفاده نمایید.
شرکت SiSoftware سازنده نرم افزار SiSoftware Sandra 2007 جهت کنترل کارایی سیستم، این بار جدیدترین ورژن این برنامه کاربردی سودمند را ارائه نموده که شامل خصوصیات تحلیل ، بررسی سیستم و تشخیص خطا است و برای pc ، سرور، PDAs1، تلفن های هوشمند، شبکه های خانگی یا شرکت های کوچک قابل استفاده می باشد.
SiSoftware Sandra ، برنامه تحلیلگر سیستم، تشخیص خطا و گزارش دادن آنها است که برای ویندوز 32 بیتی و 64 بیتی به کار می رود و شامل ماژول های بررسی سیستم، آزمایش و لیست گیری می باشد.

این برنامه همراه با سایر نرم افزارهای کاربردی ویندوز کار می کند، و تلاش می کند تا اطلاعات کاملی در مورد عملکرد سیستم و بخش های مختلف آن به شما نشان دهد. به کمک این برنامه می توانید اطلاعاتی درباره CPU، chipset, video adapter, ports, printers, sound card, memory, network, Windows internals, AGP, ODBC Connections, USB2, 1394/Firewire و ... بدست آورید.
border 

IMANDIX Cover Professional 0.9.1.2
IMANDIX Cover Professional 0.9.1.2برنامه ای جهت ایجاد تصاویر سه بعدی برای باکس و قاب DVD.
IMANDIX Cover به شما اجازه می دهد تا قاب هایی با اندازه های استاندارد مختلف ایجاد کرده، به طور همزمان چندین قاب دی وی دی را از روی یک تصویر تولید کرده و به دقت مدل های ایجاد شده را در نوع سه بعدی مشاهده نمایید.
در این نرم افزار امکاناتی مانند: تغییر ترتیب قاب های سه بعدی در فضا به صورت دستی و یا به وسیله بیش از 30 نوع قالب از پیش آماده شده، توابع تنظیم رنگ قاب ها و تعیین رنگ پس زمینه تصاویر، و نیز زاویه شیب، نور تابشی و سایه وجود دارد.
تصاویر ایجاد شده را می توان در فرمت های رایجی مانند JPG, BMP, PNG, PCX, TIF و با رزولیشن 2000x2000 پیکسل ذخیره نمود.
علاوه بر موارد ذکر شده، IMANDIX Cover می تواند انیمیشن های ایجاد شده را در قالب فایل ویدئویی AVI نیز ذخیره نماید. برای مشاهده قاب های دی وی دی ساخته شده در نوع سه بعدی لازم است تا برنامه Java 3D API 1.3.1 و یا ورژن های بالاتر را نصب نمایید.
borderNotepad++ 5.1.4 Finalاز جمله ویرایشگرهای موجود در ویندوز می توان به Notepad اشاره نمود که از آن برای ویرایش متون استفاده می شود. اما یکی از اشکالات این برنامه ذخیره نکردن متون فارسی و یا زبان هایی که از راست به چپ می باشد، در پیش فرض UTF-8 است که گاهی باعث بروز مشکلات فراوانی برای کاربران می شود. ویرایشگر Notepad++ به عنوان جایگزینی برای Notepad و نیز سهولت در نوشتن و اجرای برنامه در زبان های مختلف ارائه شده است.
++Notepad یک ویرایشگر کد اصلی (source code) برنامه رایگان و جایگزینی برای برنامه Notepad ویندوز می باشد که از زبان های زیادی پشتیبانی می کند. این برنامه قابل اجرا در محیط MS Windows می باشد.
بر اساس امکانات و مولفه های ویرایش قدرتمند، ++Notepad با استفاده از زبان ++C نوشته شده است و از کدهای خالص Win32 API و STL استفاده می کند که بتواند بالاترین سرعت اجرا و کمترین حجم برنامه را به دست آورد.

در زیر به بررسی برخی خصوصیات ++Notepad می پردازیم:
•   پررنگ کردن و مشخص نمودن خطاهای نحوی و گرامری
•   WYSIWYG
•   نمایش رنگی دستورات زبان های برنامه نویسی مختلف بر اساس انتخاب کاربر
•   اجرای خودکار برنامه
•   استفاده همزمان از چندین سند
•   قابلیت جستجو/ جایگزینی مقادیر یا متغیرهای برنامه
•   قابلیت Drag & Drop کامل متون
•   تعیین خودکار وضعیت فایل
•   امکان Zoom in و zoom out
•   پشتیبانی از محیط چند زبانه
•   استفاده از Bookmark
•   قابلیت ضبط و اجرای ماکرو
•   و ...
borderAtani v4.4.6امروزه استفاده از تصاویر انیمیشنی در غالب فایل های GIF در ساخت وب سایت ها و یا بنرهای تبلیغاتی بسیار رایج است. برای ساخت اینگونه فایل ها می توان از Atani v4.4.6 بهره برد، که با امکانات فراوان و درعین حال استفاده آسان، می تواند کمک موثری در ساخت فایل های GIF برای شما انجام دهد.
در این نرم افزار ایجاد انیمیشن های حرفه ای gif و یا avi تنها در 5 مرحله انجام می گیرد! انیمیشن ها می توانند به سرعت با استفاده از تصاویر وارد شده با فرمت های BMP, JPG, GIF, PNG, ICO, WMF, EMF و یا از طریق تصاویری که با استفاده از ویرایشگرهای گرافیکی ایجاد شده اند، ایجاد شوند.
در این نرم افزار ابزارهای گوناگونی وجود دارد که عبارتند از: Frame editor, Creating of AVI or GIF via capture, Morphing 1, Morphing 2 and AVI viewer.

خصوصیات کلیدی Atani v4.4.6 عبارتند از:
-   قابلیت ساخت فایل های GIF وAVI بسیار عالی و حرفه ای
-   قابلیت مشاهده پیش نمایش کار
-   آزمایش انیمیشن های GIF با استفاده از Internet Explorer
-   تبدیل فایل AVI به فایل GIF
-   ذخیره سازی تنها فریم های انتخاب شده از یک فایل AVI به صورت فایل های GIF و یا AVI
-   ذخیره سازی گروهی فریم های انتخاب شده از یک فایل AVI به صورت فایل های BMP, JPG, GIF, PNG
-  برای ساخت فریم می توان از فایل با فرمت های مقابل استفاده کرد: BMP, EMF, GIF, JPG, ICO, PNG, WMF
-   انجام تنظیمات رنگ برای هر فریم جهت کاهش حجم فایل
-   برای ساخت فایل های AVI و GIF می توانید کارهای زیر را انجام دهید:
•   اضافه کردن فریم (ها)
•   درج فریم (ها)
•   حذف فریم (ها)
•   Refresh فریم (ها)
•   تغییر ترتیب قرارگیری فریم ها
•   تنظیم مدت زمان اجرای هر فریم
•   اعمال بیش از 80 فیلتر شامل: antialias, spatial, twist, moire, sketch, sphere, water, wind, noise, marble, fish eye, rain drops, oil paint, ripple, shadow, gamma, greyscale, inverse, plasma, Gauss blur, puzzle, pixelate, texturized, tile, fractal, ribbon, watermark و ...
•   افزودن فریم ها با متن های متحرک
•   کپی فریم های موردنظر
-   افزودن صدا
-   مشاهده پیش نمایش هر فریم از فایل AVI و امکان ذخیره آنها با فرمت های BMP, GIF, JPEG, PNG
-   امکان استفاده از hotkey
-   و ...
border

امروز یه بازی دوست داشتنی گذاشتم . اسم این بازی قل مراد هست و نقش اصلی این بازی رو قل مراد بازی میکنه ! البته این بازی فعلا نسخه آزمایشی هست تا بعد هم به تعداد مراحلش اضافه بشه و هم کیفیت بازی افزایش پیدا کنه ! البته با پیشنهادات و نظرات و انتقادات شما

تصویر اصلی را ببینید
بازی ماشین جنگی Post Apocalyptic Mayhem که به اختصار P.A.M خوانده می شود یکی از بازی های مسابقات مرگ آور است که ما را یاد بازی ماشین جنگی پلی استیشن سونی می اندازد. بازی ماشین جنگی با ماشین های سنگین که به ابزارهای کشنده و انواع و اقسام بمب ها مجهز شده اند دارای ابزارهای بسیاری می باشند. بازی دارای قابلیت بازی چند نفره (حداکثر 6 نفر آنلاین) نیز می باشد. بازی دارای 3 زمین مسابقه است که دارای موانع پیچیده و همچنین دارای چندین راه مخفی است. بازی در پایان هر مرحله و در حین انجام آن دارای رکوردهایی است که اگر شما به آنان دست پیدا کنید که البته مهارت بالایی می خواهد به شما تا 35 مدال افتخار می دهد که مراحل و ماشین های جدید را باز می کند. از دانلود بازی لذت ببرید.

Post Apocalyptic Mayhem PC Game - بازی ماشین جنگی

مشخصات بارز بازی ماشین جنگی P.A.M

 • محیط بسیار هیبت انگیز و حالت آخر الزمانی
 • مسیرهای مختلف و پیچیده در زمین های مختلف بازی
 • دارای مسیرهای تنگ و باریک برای عبور از دیگر ماشین ها
 • پرش های بسیار هیجان انگیز و بزرگ
 • بازی مرحله مرحله و مراحل هیجان انگیز
 • انواع سلاح های مختلف که مختص هر ماشین خاص می باشد
 • 35 مدال دریافت کردنی که برای هر مهارت خاص در نظر گرفته شده است.
 • قابلیت ثبت رکورد به صورت آنلاین و دیدن رکوردهای آنلاین

نیازهای سخت افزاری بازی ماشین جنگی Post Apocalyptic Mayhem

 • ویندوز xp, ویندوز 7 و ویندوز ویستا
 • پردازنده : Intel Pentium® 4 3.0 GHz, AMD Athlon™ 64 یا بالاتر
 • کارت گرافیک : nVidia GeForce 6800 Ultra, ATi Radeon X1800 XT یا بالاتر
 • نیاز به : DirectX® 9.0c, June 2010 update یا بالا تر
 • رم : 512 مگابایت در ویندوز اکسپی, 1 گیگابایت در ویندوز ویستا, 1 گیگابایت در ویندوز سون
 • کارت صدای سازگار با : DirectX® 8.1c
 • فضای دیسک جهت نصب : 1.0 GB
 • نیاز به : صفحه کلید , موس و در صورت تمایل دسته بازی
 • اینترنت پرسرعت جهت بازی آنلاین چند نفره و ثبت رکورد ها

توجه : شما باید تمامی بخش ها را دانلود کرده و در یک پوشه قرار دهید و سپس فایل P.A.M-www.fdl.ir.part01.exe را اجرا کرده و بر روی دکمه Install کلیک کنید. سپس فایلی با پسوند .ISO ایجاد می شود که آن را با نرم افزار رایت کنید یا با نرم افزاری مثل UltraISo یا Daemon Tools مونت ( mount ) کنید.
سایت دانلود رایگان با یک بازی جدید با گرافیک فوق العاده بالا در خدمت شماست. بازی مسابقات اتوموبیل رانی تور قهرمانی سوئد یا به انگلیسی Swedish Touring Car Championship در واقع یک expantion از برای بازی Race'07 بود که به دلیل فوق العاده بودن خود این اکسپنشن آن را به صورت مستقل با نام STCC The Game 2 منتشر کردیم.

با 18 ماشین خاص به مسابقه بپردازید و در 11 کلاس مختلف با 25 مسیر متفاوت تجربه ای تازه بدست بیاورید. بازی قابلیت آنلاین تا 25 نفر همزمان را دارد. جریان بازی برگرفته از STCC 2010 سوئد و Camaro Cup و WTCC و Formula 3000 و ... است که در محیط واقعی طبیعت با گرافیک واقعا عالی برگزار می شود.

STCC The Game 2 PC Game 2011 - دانلود بازی مسابقات اتوموبیل رانی تور قهرمانی سوئد

مشخصات بازی STCC The Game 2 2011

 • عنوان : STCC The Game 2
 • سبک : مسابقه اتوموبیل رانی قهرمانی تور
 • قابل اجرا بر روی : رایانه های شخصی
 • شرکت برنامه نویس و منتشر کننده : SimBin Studios AB
 • تاریخ انتشار : 17 March 2011
 • زبان های بازی : انگلیسی , فرانسوی, آلمانی, ایتالیایی, اسپانیایی

ماشینهای مسابقه STCC The Game 2

 • Opel Astra
 • VW Scirocco
 • Toyota Corolla T-Sport
 • Chevrolet Cruze
 • Alfa Romeo 156
 • BMW 320si e90 2008
 • BMW 320si e90 2009
 • Chevrolet Lacetti
 • Honda Accord Euro-R
 • Volvo C30
 • Seat Leon TSFI
 • Volvo S60
 • Chevrolet Camaro Gen4
 • Chevrolet Camaro Gen5
 • Volvo 240 Turbo Gr A (Bonus Content)
 • Volvo 850 BTCC (Bonus Content)
 • Volvo S40 BTCC (Bonus Content)

مسیرهای مسابقه در مکانهای STCC The Game 2 :

 • Falkenberg (سوئد )
 • Göteborg Eco Arena (سوئد)
 • Jyllandsringen (دانمارک)
 • Karlskoga (سوئد)
 • Mantorp Park (سوئد)
 • Ring Knutstorp (سوئد)

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی

 • سیستم عامل : xp, windows vista, 2003
 • سی پی یو : 2.4 GHz intel یا بالاتر
 • رم : 1 گیگابایت
 • هارد دیسک : 3.7 گیگابایت
 • کارت گرافیک : 256 مگابایت یا قابلیت شتاب دهنده سه بعدی دایرکت ایکس 9
 • کارت صدای سازگار با دایرکت ایکس 9
 • موس و کی برد
 • دایرکت ایکس 9 یا بالاتر

سیستم مورد نیاز برای اجرای بدون وقفه و عالی

 • سیستم عامل : xp, windows vista, 2003
 • سی پی یو : 3 GHz intel یا بالاتر
 • رم : 2 گیگابایت
 • هارد دیسک : 4.7 گیگابایت
 • کارت گرافیک : 512 مگابایت یا قابلیت شتاب دهنده سه بعدی دایرکت ایکس 9
 • کارت صدای سازگار با دایرکت ایکس 9
 • دسته بازی اتوموبیل رانی با گاز و ترمز و کلاج و دنده سازگار
 • دایرکت ایکس 9 یا بالاتر

توجه : شما باید تمامی 15 بخش را دانلود کرده و در یک پوشه قرار دهید و سپس فایل STCC-The-Game-2-www.fdl.ir.part01.exe را اجرا کرده و بر روی دکمه Install کلیک کنید. سپس فایلی با پسوند .ISO ایجاد می شود که آن را با نرم افزار بر روی DVD رایت کنید یا با نرم افزارهایی مثل UltraISo یا Daemon Tools مونت ( mount ) کنید و نصب کنید. توجه کنید که بعد از نصب بازی, قبل از اجرای بازی تمامی فایل های درون پوشه www.fdl.ir را در محلی که بازی را نصب کرده اید کپی کنید , Overwrite کنید و سپس بازی را اجرا کنید.ضمنا فایل ها دارای 1% ریکاوری می باشند و در صورت corrupt شدن قابلیت بازگرداندن فایل ها با نرم افزار winrar وجود دارد.
دانلود مرورگر وب جدید Google Chrome - گوگل کروم،

      مرورگر وب جدید Google Chrome - گوگل کروم، از شاخص های امنیتی مهمی برخوردار است که باعث می شود گوگل از این نظر آنرا با مرورگر اپل سفری، موزیلا فایرفاکس و نسخه جدید اینترنت اکسپلورر مقایسه کند.
       مرورگر کروم از چهارچوب مشابه دیگر مرورگر ها بهره برده است. به ویژه در استفاده از تکنیک تهیه لیست سیاه از سایت های مخرب و روش گشت وب سایت ها در پشت لایه های امنیتی از جمله درون "جعبه شنی" و مرور ناشناس اینترنت.
       گوگل با ارائه گوگل کروم وارد بازار مرورگرهای وب شده است که هنوز انحصار آن در دست مایکروسافت اینترنت اکسپلورر می باشد. اما آیا این تفاوت های امنیتی کروم باعث می شود این مرورگر در جلوه کاربران متمایز ظاهر شود؟
      گوگل کروم از قابلیتی معرفی شده در Internet Explorer 8 بهره می برد با نام مرور ناشناس (Incognito) که اجازه میدهد کاربر در این وضعیت با مرور وب سایت ها هیچ رد پایی از خود بر جای نگذارد حتی فایل های کوکی فقط تا هنگام باز بودن پنجره جست و جو در سیستم زنده خواهند بود.
      همچنین در لایه بعدی امنیتی گوگل تصمیم گرفته است که از ترجمه صفحات در جعبه شنی (sand box rendering) استفاده کند.
      این جعبه شنی در واقع به مفهوم ساده به معنی آن است که هنگامیکه یک مهاجم سعی می کند به درون مرورگر نفوذ کند و بتواند از طریق آن به فایل های سیستمی و ریجستری دسترسی پیدا کند، مرورگر در وضعیت جعبه شنی کار را برای مهاجم سخت تر می کند زیرا وی میبایست اکنون راهی نیز برای دور زدن جعبه شنی فراهم کند. به این طریق که جهبه شنی از ترجمه و تغییر فایل ها توسط موتور نمایش دهنده صفحات وب جلوگیری می کند و از دخالت بیرونی در رجیستری، فایل های سیستمی و هر خواندن و نوشتن دیگری از روی فایل های مهم ممانعت می کند.  

 

اجرای هر Tab در مرورگر Chrome باعث خواهد شد که هر اپلیکیشن وب در پنجره جعبه شنی مخصوص به خود باز شود و در لایه امنیتی از دخالت مرورگر در فایل های حساس سیستم جلوگیری می شود. حتی فایل های اضافه شونده (Plug-ins) نیز در محیط دیگر حافظه Sand Box بصورت امن اجرا می شوند.
اما هنوز با وجود رقابت مرورگر ها برای تامین محیطی امن تر برای کاربران، گوگل کروم شاید نتواند با وجود ارائه نسخه آزمایشی Internet Explorer 8.0، نسخه 3 فایرفاکس و اپل سفری محلی جدا برای ارائه خود پیدا کند.
در بخش مثبت نگری، گوگل کروم کاملاً کد باز (Open Source) ارائه شده است تا هر متخصص امنیت و کارشناس برنامه نویس بتواند در بهبود برنامه نویسی این مرورگر خود را سهیم کند. بنابراین تجهیز امنیتی گوگل کروم با سرمایه مناسب گوگل و توسعه گری کدباز در دسترس می باشد. اما آیا مرورگر فایرفاکس این برتری را در گذشته به کاربران معرفی نکرد؟
گوگل ادعا کرده است که مرورگر جدیدش بسیار سریعتر و قابل‌اطمینان تر از هر مرورگر دیگر تا به امروز است. نکته جالبی که در مورد این مرورگر وجود دارد این است که هر برگه (tab) پردازش جدای از دیگری دارد و در صورت کرش کردن یک صفحه، بقیه صفحات جدا گانه بارگذاری می‌شوند و کل مرورگر هنگ نمی‌کند. همچنین این مروگر تحت موتور جاوا اسکریپت V8 اجرا می‌شود.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Google Chrome 0.2.149.30 Beta:
- سرعت بالا در بارگزاری صفحات
- دارای قابلیت ‏Tabbed Browsing (باز شدن تمام صفحات در یک صفحه)
- امنیت بالا در محیط نا امن اینترنت
- جلوگبری از خطرات احتمالی Spy-Ware ها و دزدان
- جلوگیری از باز شدن صفحات تبلیغاتی بی مورد (PopUp - Blocker)
- محافظت از پسوردها و رمز های عبور خصوصی و امنیتی
- زیبایی در طراحی
- دارای پوسته های مختلف
- پشتیبانی از تمام نسخه های ویندوز از جمله ویندوز ویستا
- و ... 

 

 
                                         

                  برخی فرمتهای ویدیو یی مخصوص وسایل و سیستم عامل های خاصی هستند و به راحتی در سیستم عامل ویندوز به نمایش در نمی آیند. در این بین میشه به فرمت 3GP اشاره نمود که بیشتر از همه در گوشی های تلفن همراه مورد استفاده قرار میگیرد ! این فرمت فیلم برداری تلفن های همراه برای مشاهده در درون کامپیتر به مبدلی برای تبدیل آن به فرمتهای رایج قابل اجرا در ویندوز و نرم افزارهای پخش فایل ویدیویی آن نیاز دارند .
           Xilisoft 3GP Video Converter محصولی از شرکت Xilisoft برای تبدیل فرمت های رایج ویدیویی مانند AVI وMPEG و mpeg1, mpeg2, mpeg4, wmv, mp4, mov, rm, dv, yuv, h264 به فرمت 3GP و تبدیل فرمت 3GP به یکی از این فرمتهاست ! سرعت بالا و آسانی استفاده فقط با چند کلیک ,توانایی پیش نمایش فایلها از ویژگی های دیگر این مبدل مفید می باشد . روی هم رفته اگر به مشکل پخش این فرمت رایج در فیلم برداری گوشی های تلفن همراه در کامپیوتر بر خورده اید, این نرم افزار مشکل شما را حل خواهد نمود !

      
            

افزایش ۲۰۰٪ سرعت اینترنت و ۳۰۰٪ سرعت دانلود با نرم افزار  Versis Full Speed
                      

                          

RecordPad Sound Recorder نام نرم افزاری از شرکت NCH می باشد. این نرم افزار که به منظور ضبط صدا طراحی شده است با توجه به حجم کم خود دارای امکانات زیادی می باشد. شما به کمک این ابزار می توانید پیغام ها و صدای خود را از طریق میکروفن در هر مدت زمان دلخواه ضبط و ذخیره سازی نمایید. همچنین این نرم افزار دارای قابلیت ارسال فایل های ضبط شده بر روی Email و فضاهای اینترنتی را دارا می باشد. شما می توانید از این مزیت برای موارد امنیتی نیز استفاده کنید و  اقدام به ضبط صدار افراد نمایید.


از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- قابلیت ضبط صدا ، موسیقی و هر صوت دیگری

- ذخیره سازی در فرمت های WAV و MP3

- ضبط صدا و ذخیره سازی  فایل ها در زمینه برنامه های دیگر در حال اجرا

- قابلیت ذخیر سازی فایل های wav بر روی هار و یا ذخیره سازی آن ها بر روی cd به صورت مستقیم توسط نرم افزار

- توانایی ارسال فایل های صوتی ضبط شده بر روی Email و یا ارسال آن ها بر روی فضای FTP به صورت خودکار

- قابلیت کنترل برنامه توسط hotkey ها برای سهولت در استفاده از نرم افزار

- قابلیت ویرایش فایل های mp3 در برنامه

و ... .

 این نرم افزار با تمامی ویندوز های 95/NT4/98/2000/Me/XP/2003 دارای سازگاری می باشد.
                                             

Web Builder نام نرم افزاری است که به شما امکان طراحی صفحات وب را به صورت شیء گرا می دهد. اساس کار این نرم افزار نیز بر پایه زبان برنامه نویسی اصلی وب یعنی HTML می باشد. این نرم افزار به صورت خودکار کار شما را در این نرم افزار که انتخاب گزینه ها و قرار دادن آنها در صفحات وب است را به زبان HTML تبدیل می کند و شما از این طریق به راحتی و بدون نیاز به یادگیری زبان HTML می توانید وب سایت خود را طراحی کنید.

 

از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- بدون نیاز به دانش زبان HTML می توانید وب سایت خود را به صورت شیء گرا طراحی کنید

- دارای قابلیت کشیدن و رها کردن اجزا سازنده صفحه وب از طریق موس در برنامه

- مدیریت آسان بر صفحات، شما در هر زمان می توانید صفحات خود را در برنامه قرار دهید و آن ها را ویرایش کنید

- قابلیت سفارشی ساختن منو ها ، کلید ها و ...

- توانایی ساخت فرم ها و فیلد های مخفی در صفحات

- شما می توانید کد های HTML و یا JavaScript خود را در قسمت سورس صفحات قرار دهید

- قابلیت تغییر ظاهر scrollbar صفحات برای نمایش در مرورگر internet explorer

- همچنین شما می توانید قالب های آماده وب سایت را درون برنامه استفاده کنید . این نرم افزار خود نیز دارای بیش از 100 قالب آماده برای طراحی وب سایت می باشد.

- قابلیت انتشار فایل های وب سایت شما بر روی فضا های اینترنتی توسط Publish Tool ( ابزار انتشار )

و بیش از صد ها ویژگی دیگر
              

نرم افزاری برای تبدیل فایل های SWF Flash به فرمت AVI است . این برنامه رایگان براحتی فایلها را تبدیل و قابل پخش بر روی مدیا پلیر می کند .

SWFDROP is the SWF converter for Windows to convert Flash SWF file format to AVI format. It’s the best tool to successfully convert any Flash 6/7/8/9 SWF file into a video AVI file that you can play with Windows Media Player (or any video player), where all other tools don’t work. These, along with a variety of video encoding options, make SWFDROP the best choice for you productivity
برنامه ای برای ضبط تصاویر از مانیتور شما
برنامه ای عالی تهیه شده توسط شرکت نیکون برای تغییرات و بهتر نمودن عکس
مدیریت پهنای باند یکی از اصلی ترین کارهایی است که در کنترل شبکه مورد توجه قرار می گیرد.به کمک این نرم افزار قادر خواهید بود تا پهنای باندی که توسط هر نرم افزار مورد استفاده قرار می گیرد کنترل شود.شما می توانید میزان دریافتی هر نرم افزار را محدود کنید و همچنین می توانید برای هر فردی در شبکه به کمک این نرم افزار محدودیت دانلود قایل شوید. مطینم برای کسانی که در این کار می باشند بسیار جالب می باشد
طرح لایه باز آیکون جستجو

 

 
دانلود فونت زیبای متین

 

باز هم گروه ام جی که غوغایی کرده با مجموعه فونت هاش.این بار متین !

فونت زیبای متین از گروه ام جی رو براتون آماده کردم امید وارم لذت ببرید !

 

 

 
 

 

آیکون های شبکه های اجتماعی

 

 
نرم افزار جوابگو...

 

 نرم افزار سخنگو یک برنامه کاملا فارسی است که شما در آن هرچی تایپ کنید بلا فاصله جواب شما رو میده.

          

 

 

 
 

ویندوز موبایل 2003 و بالاتر در ویستا
به این سایت  نیز می توانید مراجعه کنیدhttp://barnameh12.orq.ir/

  tahsin.orq.ir

ساخت عکس هنرمندانه
با پردیس همراه اول ، از طریق اینترنت SMS و MMS ارسال و دریافت کنید !
ضریب هوشی شما چقدر استCopyRight © 2011 - 2012 salas Group , All Rights Reserved
تمامی حقوق متن ها، تصاویر مربوط به این سایت می باشد و استفاده از آن ها با لینک دادن به سایت مجاز می باشد.

صفحات پاپ آپ